GAMINTOJAI

G-Family yra aukščiausios klasės tepalų prekinis ženklas, gaminantis G-Energy, G-Special, G-Truck, G-Box ir kitus tepalus gamykloje Bari mieste, Italijoje. Šie tepalai pasižymi unikalia prisitaikančia “ACF” technologija, leidžiančia pagerinti eksploatacines savybes, atsižvelgiant į naudojimo rėžimą, aktyvuodami reikiamus priedus tinkamu momentu. G-Family gamykla – tai modernus aukštųjų technologijų gamybos kompleksas, kurios metinis pajėgumas siekia 30000 tonų aukštųjų technologijų alyvų ir 6000 tonų plastinių tepalų.
Didelio tikslumo ir mažos talpos maišymas leidžia pagaminti daugiau nei 100 skirtingų produktų pavadinimų visuose rinkos sektoriuose. Gamykla sertifikuota pagal ISO 9001 ir ISO 14001 standartus. Pasižymi itin plačiu oficialių aprobacijų spektru.

Daugiau informacijos…

Gazpromneft – Rusijos naftos produktų gamybos įmonę, 2020 metais švenčianti savu 25-metį. Per tą laiką bendrovė nuėjo ilgą kelią – nuo vidutinio dydžio vietinio verslo iki Rusijos naftos premonės rinkos lyderės. Gazpromneft įtvirtino savo vietą tarp trijų pagrindinių Rusijos naftos gamintojų, turinčių didelius ir modernius naftos perdirbimo pajėgumus bei gerai išplėtotą ir efektyvų pardavimų tinklą.

Daugiau informacijos…

Alpine – Vokietijoje gaminamos naftos produktų prekinis ženklas. Įmonė įkurta 1985 metais ir auganti. Gamykla pasižymi itin dideliais sandėliais ir pajėgumais. Produktai importuojami į daugiau nei 40 skirtingų valstybių. Tarptautiniu mastu spėjęs įsistvirtinti prekinis ženklas pasižymi aprobacijų ir specifikacijų gausa.

Daugiau informacijos…

Power oil – Vokietijoje, MITAN gamykloje gaminamos naftos produktų prekinis ženklas. MITAN gamykla pasižymi itn griežta kokybės kontrole ir produktų aukšta kokybe. Įmonė produkciją gamina jau daugiau nei 35 metus. Gamykla pasižymi itin dideliais sandėliais ir pajėgumais. Produktai importuojami į daugiau nei 40 skirtingų valstybių. Tarptautiniu mastu spėjęs įsistvirtinti prekinis ženklas pasižymi aprobacijų ir specifikacijų gausa.

Daugiau informacijos…

Bardahl – Amerikiečių kompanijos alyvos ir tepalų prekinis ženklas. Įmonė įkurta prieš daugiau nei 80 metų. Dėl unikalių BARDAHL tepalų savybių, jau 70-ųjų pradžioje bendrovė lyderiavo specializuotų tepalų kūrime JAV ir Europos rinkose.  BARDAHL kompanija, remiantis savo technologija, sukūrė moto pramonės verslą ir įgijo reputaciją lenktynėse. Lenktynių čempionai ir vairuotojai jau seniai naudoja BARDAHL produkciją, siekdami laimėti vien dėl BARDAHL produkcijos privalumų – visiškai sumažinto technikos dalių nusidėvėjimo ir ilgesnio variklio tarnavimo laiko. BARDAHL vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris variklinėje alyvoje ir kitose tepimo produktuose naudoja Nobelio premiją gavusią C60 Fullerene molekulių technologiją – jos veikia kaip mikroskopiniai guoliai tarp dviejų judančių paviršių, taip praktiškai panaikinant trintį tarp jų.

Daugiau informacijos…