ATSILIEPIMAI

Gediminas, Kaunas

Mūsų įmonė yra rinkos lyderė daugelyje mūsų darbo srities kategorijojų. Esame oficialūs mūsų platinamų “mašinų” atstovai Lietuvoje. MB “Oilis Baltic” tiekia alyvas bei tepalus, bendradarbiavimas su šia įmone visiškai pateisina mūsų įmonės lukesčius, todėl planuojame ir toliau dirbti su šia patikima ir perspektyvia įmone.

Eugenijus, Širvintos

Mūsų įmonės veiklos sritis yra prekyba bei techninis aptarnavimas. Pradėjus bendradarbiauti ir pirkti alyvas, šių alyvų naudojimas mums ir mūsų klientams leido sutaupyti nemažą dalį lešų. Dėka MB “Oilis Baltic” profesionalios darbuotojų konsultacijos techniniais klausimais, kokybiškų alyvų ir laiku pristatomos produkcijos, darbus mes atliekame laiku ir mūsų užsakovai lieka patenkinti atliktų darbų bei tepalų kokybe. Bendradarbiavimas su šia įmone visiškai pateisino mūsų įmonės lūkesčius, todėl ateityje žadame dirbti su šia patikima bei perspektyvia kompanija, siekiant bendrų tikslų.

Miroslav, Vilnius

Mes esame vieni iš pirmaujančių mūsų darbo veiklos srities atstovų mūsų šalyje, sukaupę didelę patirtį gamybos srityje. Moderniausia gamybos linija yra sumontuota gerai žinomos Vokietijos firmos. MB “Oilis Baltic” mums tiekia alyvas ir tepalus. Esame patenkinti tiekiamų tepimo priemonių kokybe. Bendradarbiavimas visiškai pateisino mūsų įmonės lukesčius, dėl to ir ateityje toliau žadame dirbti kartu su šia įmone siekiant bendrų tikslų.Visada mielai laukiamų visų atsiliepimų ir įvertinimų bei kritikos apie mūsų tiekiamas prekes ir teikiamas paslaugas bei kur mums pasitempti ir kaip pasiūlyti dar aukštesnės kokybės paslaugas ir prekes. Visada siekiame, kad klientai būtų patenkinti. Visus atsiliepimus galit siųsti el.paštu: info@oilis-baltic.eu